Dokumenty

Tekst jednolity Statutu uchwalonego na IV Nadzwyczajnym Zjeździe Krajowym Zrzeszenia Prawników Polskich 17 grudnia 2005 roku. pobierz

Deklaracja wstąpienia do Zrzeszenia pobierz

Adwentowy Dzień Skupienia, 16 grudnia 2012 roku w Krypcie Katedry Chrystusa Króla w Katowicach

Zaproszenie

Zapraszam serdecznie wszystkich Prawników do udziału w Adwentowym Dniu Skupienia, który odbędzie 16 grudnia 2012 roku w Krypcie Katedry Chrystusa Króla w Katowicach (ul. Plebiscytowa 49a, 40-041 Katowice).

Program Dnia Skupienia:

9.00 – okazja do spowiedzi świętej w Krypcie Katedry

9.30 – Msza święta w Krypcie Katedry

10.45 – Konferencja na Wydziale Teologicznym Uniwersytetu Śląskiego

(ul. Jordana 18, 40-043 Katowice)

Uprzejmie proszę o przekazanie niniejszej informacji do wiadomości wszystkich osób związanych z zawodami prawniczymi.

Z wyrazami szacunku i pozdrowieniami
ks. Andrzej SacherDuszpasterz Prawników Archidiecezji Katowickiej

Comments are closed.