Dokumenty

Tekst jednolity Statutu uchwalonego na IV Nadzwyczajnym Zjeździe Krajowym Zrzeszenia Prawników Polskich 17 grudnia 2005 roku. pobierz

Deklaracja wstąpienia do Zrzeszenia pobierz

Komunikat

Koleżanki i Koledzy!

Zrzeszenie Prawników Polskich Oddział w Katowicach przygotował unikalny KALENDARZ na 2016 rok, w którym znalazły się fotografie uczestników poprzednich Warsztatów – mec. Marii Śliwowskiej i sędziego NSA Przemysława Dumany oraz 12 wierszy sędziego SA w st. sp. Urszuli Bożałkińskiej. Cały dochód przeznaczamy na pomoc materialną dla młodego prawnika – Grzegorza Śliwy, którego synek Bartek wymaga kosztownego leczenia i rehabilitacji.

Kalendarz jest również do nabycia w ZPP w Katowicach po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym z Panią Aleksandrą Mastalerz pod nr tel. 601-638-359.
Cena kalendarza to 30 zł, na który może być wystawiona Faktura.
Prosimy również o rozważenie przekazania 1% podatku dochodowego za rok 2015 w rozliczeniach rocznych na pomoc w pokryciu kosztów leczenia, diagnostyki i rehabilitacji dla Bartosza Śliwy, który jest podopiecznym Fundacji Dzieciom „Zdążyć z pomocą” w Warszawie

http://dzieciom.pl/podopieczni/27181

W formularzu PIT prosimy wpisać numer: KRS 0000037904.
W rubryce „Informacje uzupełniające – cel szczegółowy 1%” należy podać: 27181 Śliwa Bartosz

Z wyrazami szacunku,
Prezes ZPP
Ewa Madej

Comments are closed.

Witryna www.zpp.katowice.pl wykorzystuje cookies w celu poprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych.
Więcej o ciasteczkach
Ok