Dokumenty

Tekst jednolity Statutu uchwalonego na IV Nadzwyczajnym Zjeździe Krajowym Zrzeszenia Prawników Polskich 17 grudnia 2005 roku. pobierz

Deklaracja wstąpienia do Zrzeszenia pobierz

Konferencja – szkolenie zawodowe w dniach 12-14 kwietnia 2012 roku w Hotelu Aquarius SPA***** w Kołobrzegu.

Niniejszym mamy zaszczyt poinformować, iż Zarząd Główny Zrzeszenia Prawników Polskich we współpracy z Dziekanem ORA w Koszalinie, Dziekanem ORA w Szczecinie, Dziekanem ORA w Poznaniu, Dziekanem ORA w Gdańsku oraz Dziekanem ORA w Zielonej Górze, pod patronatem Prezydenta Miasta Kołobrzeg Janusza Gromka, organizuje konferencję – szkolenie w dniach od 12 do 14 kwietnia 2012 roku w Hotelu Aquarius SPA***** w Kołobrzegu.

W załączeniu przekazujemy szczegółowe informacje.

Comments are closed.