Dokumenty

Tekst jednolity Statutu uchwalonego na IV Nadzwyczajnym Zjeździe Krajowym Zrzeszenia Prawników Polskich 17 grudnia 2005 roku. pobierz

Deklaracja wstąpienia do Zrzeszenia pobierz

Warsztaty Artystyczne Prawników – 2016

Niedługo minie rok od ostatniego spotkania utalentowanych artystycznie /i nie tylko/ prawników różnych korporacji, i ich przyjaciół, organizowanego w Rychwałdzie koło Żywca, przez Zrzeszenie Prawników Polskich- Zarząd Oddziału w Katowicach.

Tegoroczne Warsztaty Artystyczne Młodych /ciągle młodych/ Prawników i ich trochę młodszych koleżanek, organizowane są przez Rzeszowski Oddział Zrzeszenia Prawników Polskich, pod nazwą  ‘’ IMPRESJE PODKARPACKIE 2016r ‘’.

Warsztaty odbędą się w terminie od 9-12 listopada 2016r w miejscowości Kombornia, w historycznej ziemiańskiej siedzibie z XVI wieku  DWÓR KOMBORNIA, i jak co roku , będą niezapomniane, niepowtarzalne, twórcze, pozostawią u każdego z uczestników wiele miłych wspomnień. Będą okazją nie tylko do zaprezentowania swojego talentu artystycznego, ale też do spotkania ze znajomymi, poznania nowych interesujących osób, również poznania Ziemi Podkarpackiej.

Organizatorzy zapewniają spędzenie czasu w luksusowych warunkach Dworu Kombornia Hotel &SPA, z możliwością bezpłatnego korzystania z basenu z trzema torami do pływania, basenu rekreacyjnego wyposażonego w dysze masujące umieszczone w ścianach i na dnie, gejzery powietrzne, kanapy i siedziska masażu powietrznego, jacuzzi, brodzika z przeciwprądem. Zapewniamy  uczestniczenie w wyjazdach wycieczkowych celem poznania ciekawych miejsc na Podkarpaciu, a także szereg innych atrakcji.

Zakwaterowanie w pokojach jedno i dwuosobowych w Vine Garden Hotel stanowiącym integralną część obiektu DWÓR KOMBORNIA. Wszystkie pokoje mają dostęp do Internetu. Dopłata do możliwości korzystania z pokoju jednoosobowego, to kwota 80zł za cały okres pobytu. Jest możliwość zakwaterowania w budynku Dworu Kombornia, w wyższych kosztach / dodatkowo 250zł za cały pobyt./

Już dziś pakuj swoje akcesoria artystyczne / instrumenty, farby, płótna, obrazy, zdjęcia, ciekawe stroje, o nalewkach nie wspominając.

O szczegółach poinformujemy po otrzymaniu zgłoszenia pocztą elektroniczną na adres e-maill- januszs70@onet.pl / Janusz Solecki/ lub telefonicznie Tel. 509-778-549 do dnia 5 września 2016r oraz przesłanie kserokopii wpłaty przedpłaty w kwocie  500zł którą to kwotę należy uiścić na konto Zrzeszenia Prawników Polskich Oddział Wojewódzki w Rzeszowie  / Bank Pekao II Oddział w Rzeszowie/ nr rachunku bankowego 44124026141111000039585884 z dopiskiem ‘’Warsztaty ‘’ Pozostałą kwotę 570zł należy uiścić do dnia 10 pażdziernika 2016r.Brak wpłaty zaliczki we wskazanym wyżej terminie, oznaczać będzie, że Popełniłeś błąd. Zaliczka nie podlega zwrotowi. Powyższe spowodowane jest rygoryzmem zawartej po długich negocjacjach umowy ze zleceniobiorcą.Po dokonaniu przedpłaty, przesłany zostanie każdej osobie która dokona przedpłatę,  szczegółowy program Warsztatów Artystycznych, i planowanych wycieczek. Ciekawych miejsc i obiektów jest tak dużo, że Organizatorzy mają problem które miejsca , czy obiekty należy włączyć w program Warsztatów w zakresie poznawania Ziemi Podkarpackiej. Niemniej w programie Warsztatów podane zostaną konkretne kierunki wycieczek.

      Łączne koszty uczestnictwa w Warsztatach wynoszą kwotę 1070zł od osoby.

Koleżanki i Kolegów Artystów, czyli pacykarzy, wierszokletów, szarpidrutów, i artystów tworzących ‘’inaczej’’ prosimy o podanie swych zamierzeń artystycznych / w tym potrzeb sprzętowych, aranżacyjnych, czasowych/ – przy czym informacje te należy podać wraz ze zgłoszeniem/ do 5 września 2016r/.

Za Organizatorów

Janusz Solecki

Prezes Zarządu Zrzeszenia Prawników Polskich Oddział w Rzeszowie.

 

 

Comments are closed.

Witryna www.zpp.katowice.pl wykorzystuje cookies w celu poprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych.
Więcej o ciasteczkach
Ok