Dokumenty

Tekst jednolity Statutu uchwalonego na IV Nadzwyczajnym Zjeździe Krajowym Zrzeszenia Prawników Polskich 17 grudnia 2005 roku. pobierz

Deklaracja wstąpienia do Zrzeszenia pobierz

XX Jubileuszowe Warsztaty Artystyczne Prawników

Zrzeszenie Prawników Polskich – Oddział w Katowicach organizuje

XX JUBILEUSZOWE WARSZTATY ARTYSTYCZNE PRAWNIKÓW

Już od ponad 20 lat prawnicy uprawiający amatorsko różne dziedziny sztuki spotykają się w tradycyjnym terminie w okresie Święta Niepodległości – 11 Listopada, aby przedstawić swe dokonania, wymienić doświadczenia i zaprezentować talenty.

 

Pamiętając o początkach (pierwsze warsztaty odbyły się w Kulach koło Częstochowy) na miejsce tegorocznego spotkania wybraliśmy Pałac w Czarnym Lesie koło Woźnik Śląskich w pobliżu Częstochowy (więcej danych o hotelu: www.czarnylas.pl). Warsztaty odbędę się w dniach od 8 do 11 listopada 2012 r.

 

Ze swej strony proponujemy następujące punkty programu: zwiedzenie Sanktuarium i zabytków Klasztoru Jasnogórskiego (w piątek) oraz zabawę – five w stylu lat 20-tych XX wieku (w sobotę). Planujemy także zorganizowanie warsztatów poświęconych doskonaleniu umiejętności przemawiania.

Pozostały program będzie zbudowany w oparciu o prezentacje uczestników, którym chcemy zapewnić jak najlepsze warunki organizacyjne i właściwą oprawę. Z tego względu prosimy o szybkie zgłoszenie swego udziału (do 20 czerwca 2012 r.) oraz dokładne poinformowanie o planowanych prezentacjach (w tym zwłaszcza ich czas i wymogi organizacyjno-sprzętowe). Trzeba pamiętać, że pałac ma charakter zabytkowy, stąd przygotowanie pomieszczeń na cele wystaw i występów wymaga odpowiedniego czasu.

 

Przewidywany koszt to 950 zł od osoby (dopłata za pokój 1-osobowy wynosi 300 zł). Zaliczkę w kwocie 350 zł prosimy wpłacić wraz ze zgłoszeniem (do 20 czerwca 2012 r.), a pozostałą kwotę – do 20 października 2012 r. – na wskazane wyżej konto ZO ZPP w Katowicach.

 

Zwracamy się do wszystkich osób, które kiedykolwiek uczestniczyły w warsztatach, aby zechciały zaszczycić swą obecnością spotkanie jubileuszowe, a tych, którzy dotychczas nie brali w nich udziału, aby zechcieli „zadebiutować” w tym roku. Serdecznie zapraszamy!

 

Ewa Madej  – Prezes ZO ZPP

Comments are closed.

Witryna www.zpp.katowice.pl wykorzystuje cookies w celu poprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych.
Więcej o ciasteczkach
Ok