Dokumenty

Tekst jednolity Statutu uchwalonego na IV Nadzwyczajnym Zjeździe Krajowym Zrzeszenia Prawników Polskich 17 grudnia 2005 roku. pobierz

Deklaracja wstąpienia do Zrzeszenia pobierz

XX Tenisowe Mistrzostwa Prawników w Chorzowie

English version

Katowice, dnia 18 marca 2016 r.

Szanowni Państwo,

w imieniu Prezesa Sądu Apelacyjnego w Katowicach, Dziekana Okręgowej Izby Radców Prawnych w Katowicach oraz Prezesa Zrzeszenia Prawników Polskich Oddział Katowice mamy przyjemność zaprosić prawników z całej Europy i wszystkich profesji do wzięcia udziału w:

XX Mistrzostwach Polski Prawników w Tenisie.

Mistrzostwa odbędą się w dniach od 20-22 maja 2016 r. na malowniczo położonych Kortach Tenisowych „Sport Park Budowlani w Parku Śląskim w Chorzowie, na dwunastu kortach ziemnych.

W ramach turnieju przewiduje się wstępnie następujące kategorie:
– panowie : open, +35, +45, +55, +65, gra podwójna, turniej pocieszenia
– panie : open, +35, gra podwójna, gra mieszana,
– turniej gości.
Liczba zawodników jest nieograniczona.

Z okazji jubileuszowej edycji Mistrzostw Polski Prawników organizatorzy serdecznie zapraszają tenisistów wraz z osobami towarzyszącymi oraz kibiców do udziału w dwóch wyjątkowych imprezach towarzyszących. W piątek na terenie Sport Park Budowlani odbędzie się przyjęcie plenerowe – gwarantujemy wspaniałą oprawę w samym sercu największego parku miejskiego kontynentalnej Europy, muzykę i wiele innych niespodzianek. W sobotę zapraszamy z kolei na uroczystą kolację w jednej z najbardziej urokliwych parkowych restauracji. W trakcie wieczoru zaplanowanych zostało wiele jubileuszowych atrakcji, a także tradycyjne już losowanie nagród oraz zabawa taneczna dla wszystkich chętnych.

Wszystkich przedstawicieli zawodów prawniczych zainteresowanych udziałem w rozgrywkach turniejowych prosimy o przesyłanie zgłoszeń do dnia 18 maja 2016 r. na poniższy adres mailowy w formie wypełnionego formularza wraz z potwierdzeniem uiszczenia wpisowego:

zpp.katowice@wp.pl

Losowanie odbędzie się dnia 19.05.2016 r. Koszt wpisowego: 250,00 zł a dla aplikantów 180 zł. Wpłaty wpisowego można dokonać na rachunek bankowy Zrzeszenia Prawników Polskich Oddział Katowice:

nr: 68 1050 1214 1000 0023 1237 0923

Zarówno w zgłoszeniu jak i przelewie prosimy zamieścić dopisek „XX Mistrzostwa Polski Prawników”.

W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy kierować zapytania mailowe pod poniższe adresy:

pzarzecki@kancelariazarzecki.pl; maciej.czajkowski@gcmc.pl

Szczegółowe informacje na temat mistrzostw zostaną zamieszczone również na stronie Sądu Apelacyjnego w Katowicach, Zrzeszenia Prawników Polskich Oddział Katowice, a także Okręgowej Izby Radców Prawnych w Katowicach w zakładce „Dla Radców – po godzinach” i profilu facebookowym OIRP Katowice.

Wszystkich tenisistów-prawników zachęcamy do udziału w Turnieju a entuzjastów tej szlachetnej dyscypliny do udziału w charakterze kibiców i wspierania zawodników podczas sportowych zmagań, a wieczorami do wspólnej zabawy podczas zaplanowanych imprez towarzyszących.

Serdecznie zapraszamy
Komitet Organizacyjny

Formularz zgłoszeniowy
formularz zgłoszeniowy

Plakat imprezy

Plakat 20 tenisowe mistrzostwa pl jpg ( z -)

One Response to “XX Tenisowe Mistrzostwa Prawników w Chorzowie”

Witryna www.zpp.katowice.pl wykorzystuje cookies w celu poprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych.
Więcej o ciasteczkach
Ok