Dokumenty

Tekst jednolity Statutu uchwalonego na IV Nadzwyczajnym Zjeździe Krajowym Zrzeszenia Prawników Polskich 17 grudnia 2005 roku. pobierz

Deklaracja wstąpienia do Zrzeszenia pobierz

XXVII Warsztaty Artystyczne Prawników

ZAPROSZENIE

Zrzeszenie Prawników Polskich Oddział w Katowicach serdecznie zaprasza na kolejne – XXVII WARSZTATY ARTYSTYCZNE PRAWNIKÓW.
Jak co roku prawnicy uprawiający amatorsko różne dziedziny sztuki będą mogli spotkać się w tradycyjnym terminie w okresie Święta Niepodległości – 11 Listopada, aby przedstawić swe dokonania, wymienić doświadczenia i zaprezentować talenty.
Na tegoroczne warsztaty zapraszamy do Pałacu Krobielowice (Krobielowice nr 21, 55-080 Kąty Wrocławskie). Termin – to dni od 8 (piątek) do 11 (poniedziałek) listopada 2019 r.

Celem umożliwienia wszystkim chętnym zaprezentowania w pełni swych talentów a także ograniczoną ilość miejsc) prosimy o szybkie zgłoszenie swego udziału (do 25 sierpnia 2019 r.) oraz poinformowanie o planowanych prezentacjach (w tym zwłaszcza ich czas i wymogi organizacyjno-sprzętowe). Obiekt zapewnia bardzo dobre warunki do zorganizowania wystaw i prezentacji.

Warsztaty będą też okazją do zacieśnienia współpracy z Oddziałem ZPP we Wrocławiu, co już wstępnie uzgodniliśmy. Oczywiście w programie będą tradycyjnie prezentacje muzyczne, literackie, plastyczne, fotograficzne oraz konkurs nalewek domowych, a także – jeśli będą takie zgłoszenia – opowiadanie o podróżach.

Oczekujemy także na inne propozycje, z których opracowany zostanie szczegółowy program imprezy.

Koszt to 1000 zł od osoby dla członków ZPP oraz 1020 zł dla pozostałych osób (dopłata za pokój 1-osobowy wynosi 300 zł). Zaliczkę w kwocie 500 zł prosimy wpłacić wraz ze zgłoszeniem, a pozostałą kwotę – do 30 września 2014 r. – na konto ZO ZPP w Katowicach nr 68 1050 1214 1000 0023 1237 0923.

Serdecznie zapraszamy!
Ewa Madej – prezes ZO ZPP

Formularz zgłoszenia

Comments are closed.

Witryna www.zpp.katowice.pl wykorzystuje cookies w celu poprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych.
Więcej o ciasteczkach
Ok